S T U D I O   P R O J E K T O W E   F O X Y g e n To młoda duchem, pełna energii pracownia. Podchodzimy do naszej pracy z p a s j ą. Ważny jest dla nas nie tylko design lecz też funkcjonalność i ekologia. Przede wszystkim jednak najważniejszy jest dla nas c z ł o w i e k – nasz klient. To On musi być zadowolony z naszej pracy, to On musi dobrze się czuć w przestrzeni dla Niego wykreowanej. To Jego potrzeby i gusta musimy zrozumieć by wykonać naszą pracę jak najlepiej. Jeśli poszukujesz właśnie takich projektantów to zapraszamy do współpracy.

Jesteśmy pracownią zajmującą się projektowaniem a r c h i t e k t o n i c z n o – b u d o l w a n y m oraz projektowaniem w n ę t r z wraz z projektami m e b l i .Współpracujemy z szeregiem branżystów dzięki czemu możemy wykonać kompleksowy projekt wielobranżowy lub zająć się koordynacją międzybranżową szczególnie potrzebną przy obiektach takich jak inteligentne budynki. Na życzenie klienta wykonujemy również nadzór autorski podczas przebiegu budowy inwestycji.

mgr inż. arch. Karolina Gerke (Foks)

Absolwentka Architektury i Urbanistyki o specjalizacji Architektura Środowiskowa na PWSZ w Nysie (tytuł inż.arch. 2006), gdzie mogła zgłębiać zagadnienia takie jak e k o l o g i a, r e c y k l i n g, u p c y k l i n g w budownictwie, socjologię środowiskową, biocenotykę. Następnie studia na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej (dyplom mgr 2008r.) Od 2007 roku do 2017 pracowała w zespole PA1997 gdzie między innymi miała przyjemność współpracować przy projekcie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – nagrodzonym Nagrodą Jana Baptysty Quadro.

Prywatnie pasjonatka prac ręcznych, malowania i przetwarzania mebli. Żona, mama Mateuszka i pancia kota Kimiego.

mgr inż. arch. Rafał Hodyra

Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu na Wydziale Architektury i Urbanistyki (2008). Architekt, projektant wnętrz i mebli, często również odpowiedzialny za proces wizualizacji. Popularyzator budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Posiada uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Od 2014 roku członek Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP. W życiu osobistym pasjonat fotografii oraz miłośnik zabytkowej motoryzacji

.

Jako architekci początkowo związani z Pracownią Architektoniczną 1997 Sp. z o.o. w Poznaniu gdzie mogli zdobywać doświadczenie oraz brać udział w licznych konkursach architektonicznych. Najpierw jako członkowie zespołu projektowego, później jako współautorzy m.in.:

Centrum Muzealno-Edukacyjne Karkonoskiego Parku Narodowego – Zespół Pałacowy Sobieszów. Przebudowa i rozbudowa zabytkowego zespołu pałacowego rodu Schaffgotschów dla potrzeb administracji, ekspozycji historyczno - przyrodniczej, restauracji, sali konferencyjnej oraz pokoi gościnnych. Projekt powstały w wyniku wygranego konkursu architektonicznego.

Budynek Zintegrowanego Interdyscyplinarnego Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Zaawansowany technologicznie budynek dydaktyczny z aula wykładową i parkingiem podziemnym. Projekt powstały w wyniku wygranego konkursu architektonicznego. Nagrodzony Kryształową Cegłą

Gmach Audytoryjny na terenie kampusu centralnego Uniwersytetu Warszawskiego. Przebudowa i rozbudowa zabytkowego budynku na cele dydaktyczne z odtworzeniem historycznej funkcji auli. Projekt powstały w wyniku wygranego konkursu architektonicznego. Nagroda „Warszawska Inwestycja bez barier"

Ośrodek Szkoleniowy NBP w Zalesiu Górnym Przebudowa i rozbudowa ośrodka z serwerownią, pokojami gościnnymi i częścią gastronomiczną.

Wielkopolskie Centrum Zaawansowanych Technologii w Poznaniu Zespół obiektów badawczych tworzących przestrzeń dla rzadkiej aparatury badawczej. Zawiera m.in. cleanroomy wysokich klas, NMR, mikroskop sił atomowych, fitotrony, zwierzętarnię, szklarnię doświadczalną, przestrzenie wykładowe z możliowością zmiennej aranżacji. Projekt powstały w wyniku wygranego konkursu architektonicznego.

Ponadto Pani Karolina może się poszczycić projektami:

Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – nagrodzony Nagrodą Jana Baptysty Quadro

Modernizacja fragmentu budynku NBP Gdańsk- projekt specjalistycznego fragmentu obiektu bankowego

Przebudowy skrzydła D i F Centrali NBP Warszawa (około 13tys.m²)

Koncepcyjny projekt przebudowy skrzydła Narad Rady Polityki Pieniężnej w NBP w Warszawie

Kontakt
+48 664 929 404
kontakt@foxygen.pl
dane do faktury
Formularz Kontaktowy

CAPTCHAcaptcha